Dostawa

Dostawa

Realizacja zamówień

Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze do godziny 18:00. Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Realizacja zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu opłaty, tj:

  1. płatność przy odbiorze osobistym – po złożeniu Zamówienia,
  2. przelew bankowy – po zaksięgowaniu wpłaty przez Sprzedawcę,
  3. pozostałe – po potwierdzeniu otrzymanym przez Sprzedawcę od operatora płatności.

Każdorazowo otrzymują Państwo na adres e-mail podany w zamówieniu potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

Formy dostawy

Dostawa na terenie Polski na adres wskazany podczas zamówienia trwa do 2 dni roboczych, liczonych od nadania towaru przez Sprzedawcę. Termin dostawy zagranicę uzależniony jest od kraju.

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do 6degree.pl.

Każdorazowo otrzymują Państwo na adres e-mail podany w zamówieniu informację o tym, że zamówienie jest gotowe do wysyłki.

Zwroty i wymiana towaru

Prawo odstąpienia od umowy: Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną na adres album@6degree.pl).

Skutki odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Zwrot płatności nastąpi po otrzymaniu rzeczy lub dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Wymiana towaru 

Wymiana towaru następuje poprzez zwrot zakupionego towaru i zakup nowego.

Reklamacje

W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową, możecie Państwo żądać reklamacji w postaci:

  1. doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę, 2. wymianę na nowy, 3. stosownego obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy (zwrotu pieniędzy i Towaru) w przypadku kiedy naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

Zamiar reklamacji towaru należy zgłosić pocztą elektroniczną na adres: album@6degree.pl. Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginał wypełnionego i podpisanego formularza reklamacji towaru oraz kopię dowodu zakupu (rachunek). Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy ponosi Konsument. Sprzedawca w ciągu 14 dni, od dnia otrzymania paczki z reklamowanym towarem, rozpatrzy reklamację towaru.

Scroll to Top